News - Sonic Superstars w planie wydawniczym firmy

Warszawa 25.07.2023 Cenega, oficjalny partner firmy SEGA, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Sonic Superstars. Tytuł w wersji pudełkowej ukaże się w 2023 roku na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/Xbox One oraz Nintendo Switch. Gra jest już dostępna w przedsprzedaży.

 

 

Przemierzaj mistyczne Wyspy Northstar w zupełnie nowym podejściu do klasycznej, szybkiej platformówki Sonic. Graj jako Sonic, Tails, Knuckles i Amy Rose i wykorzystaj zupełnie nowe moce szmaragdów, aby poruszać się i atakować w niespotykany dotąd, dynamiczny sposób. Przemierzaj wspaniałe, nigdy wcześniej nie widziane, lokacje w pojedynkę lub z maksymalnie trzema innymi graczami i powstrzymaj doktora Eggmana, Fanga i tajemniczego nowego przeciwnika przed przekształceniem gigantycznych zwierząt w Badniki, zanim będzie za późno! 

 

 

- Nowe spojrzenie na klasykę: Znana i uwielbiana przez graczy ultraszybka platformówka 2D Sonic stworzona na nowo z wykorzystaniem grafiki 3D, nowymi mocami i umiejętnościami, zupełnie nowym otoczeniem i nowymi sposobami gry! Nigdy wcześniej nie grałeś w klasycznego Sonica w ten sposób! 

 

 

- Graj ulubionymi postaciami: Wybierz Sonica, Tailsa, Knucklesa lub Amy Rose i wykorzystaj ich unikalne zdolności, aby przedrzeć się przez Wyspy Northstar. Nabierz odpowiedniej prędkości, aby pokonać Dr. Eggmana, który połączył siły ze starym wrogiem, Fangiem. 

 

 

- Wykorzystaj moc szmaragdów chaosu: Powielaj się, pływaj po wodospadach, zmieniaj swoją formę. To tylko kilka przykładów wykorzystania mocy szmaragdów. 

 

 

- Więcej przyjaciół, więcej zabawy: Po raz pierwszy w grze Sonic rozegraj całą kampanię z maksymalnie trzema innymi graczami, korzystając z lokalnej kooperacji dla czterech graczy. 25.07.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły