News - SpongeBob: Krusty Cook-Off - Extra Krusty Edition już w sprzedaży

Dziś premiera SpongeBob: Krusty Cook-Off - Extra Krusty Edition na Nintendo Switch.

SpongeBob: Krusty Cook-Off - Extra Krusty Edition to pakiet zawierający oryginalną grę wraz z całkowicie nowym, dotychczas płatnym DLC New Kelp City oraz 4 bonusowe kostiumy! Każda edycja fizyczna zawiera również ekskluzywny plakat, do wyczerpania nakładu!

 

Dołącz do SpongeBoba Kanciastoportego w przezabawnej przygodzie kulinarnej w restauracjach i kuchniach Bikini Dolnego! Kiedy Pan Krab zdaje sobie sprawę, że więcej pieniędzy można zarobić w biznesie fast-foodowym, skąpi grosza i zaczyna rozbudowywać swoje restauracyjne imperium, zaczynając od stoiska śniadaniowego przed domem SpongeBoba... a kto lepiej pomoże mu je prowadzić niż sam Kanciastoporty?

 

Stwórz własną kuchnię Bikini Dolnego, udekoruj i dostosuj swoją restaurację, i przygotuj się do serwowania pysznego jedzenia dla swoich gości! W tej szybkiej grze kulinarnej wystaw na próbę swoje umiejętności zarządzania czasem i przeżyj szaloną akcję gotowania w uniwersum SpongeBoba. Rozpal grill i przygotuj się do gotowania!

 

Cechy gry:

 

 • Wszystkie nowe DLC: Zabierz się za gotowanie i pochwal się swoimi umiejętnościami za grillem, dostarczając pyszne dania i pokonując złoczyńców z E.V.I.L w 5 nowych restauracjach Super Powered! Fizyczna edycja zawiera również Costume Pack 1 DLC z 4 bonusowymi kostiumami, a także ekskluzywny plakat! Wszystkie DLC zostaną dołączone do kartridża!
 • Zabawa i szybkie gotowanie: Gotuj i serwuj pyszne jedzenie, w tym Krabby Patties, naleśniki, BBQ i nie tylko! Zasiądź za grillem jako SpongeBob Kanciastoporty, aby zapewnić szybką obsługę mieszkańcom Bikini Dolnego. Będziesz obsługiwać mnóstwo znajomych twarzy, takich jak Patryk Rozgwiazda, Sandy Pysia, Skalmar i wiele innych! Zadbaj o zadowolenie klientów i nagradzaj się napiwkami, polubieniami i ekscytującymi bonusami! Zacznij jako młodszy kucharz i trenuj, aby stać się jednym z najlepszych szefów fast-foodu w Bikini Dolnego!
 • Ulepszaj i dekoruj: Wybierz nowe meble, dekoracje i inne elementy, aby dodać swój osobisty akcent do restauracji SpongeBoba. Ulepszaj sprzęt kuchenny, aby szybko gotować jedzenie i zapewnić szybszą obsługę klientom. Zacznij od podstawowego projektu restauracji i rozbuduj swoją kuchnię tak, aby nadawała się dla doświadczonego szefa kuchni!
 • Zbieraj i dostosowuj: Odblokuj swoje ulubione postacie ze SpongeBob SquarePants i ubierz je w niesamowite stroje inspirowane serialem! Stwórz własnego awatara do gry i współdziałaj z przebranymi postaciami podczas zwiedzania Bikini Dolnego.
 • Przezabawna fabuła: Poznaj zupełnie nową i ekskluzywną historię SpongeBob SquarePants, w której występują SpongeBob, Pan Krab, Skalmar, Sandy i Patryk. Rozegraj przezabawną fabułę w miarę postępów w grze i odblokowywania nowych poziomów.


24.02.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Signalis Akcja
   
  Nintendo Switch
   
  zamów
   
   
   
 • WWE 2K23 Akcja
  Sportowa
   
  Playstation 4
   
  zamów
   
   
   
 • WWE 2K23 Akcja
  Sportowa
   
  PlayStation 5
   
  zamów