News - Sword Art Online Alicization Lycoris w planie wydawniczym

Warszawa, 28.04.2020Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra jRPG – SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris. Tytuł ukaże się 10 lipca na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One w japońskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej.

 

SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris, najnowsza odsłona cyklu gier opartego o popularną serię mangi i anime – Sword Art Online ¬– wciągnie cię w niesamowity wirtualny świat zwany Podziemiem, który jest osadzony w tzw. Alicyzacji. Wkrocz do tego świata dzięki wyjątkowej oprawie graficznej charakterystycznej dla gatunku jRPG i wciel się w protagonistę Kirito. Weź udział w ekscytujących i przepełnionych akcją starciach.

  

 

Cechy gry SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris:

 

  • Kwiat. Lycoris to jeden z gatunków kwiatów, rosnących w południowej części Japonii. Jego nazwa oznacza pasję, przykre wspomnienia, zjednoczenie oraz samodzielność. Znaczenie, powiązane z wątkiem fabularnym w grze…
  • Gra wierna oryginałowi. Kirito obudził się w nieznanym wirtualnym świecie, który jednak wydaje mu się w jakiś sposób znajomy… Ten wirtualny świat oddaje wrażenie rzeczywistości, w której sztuczna inteligencja zachowuje się zupełnie jak prawdziwi ludzie… W tym świecie Kirito spotyka młodego mężczyznę – Eugeo. W głębi ich serc leży obietnica, która splata ich przeznaczenie. Aby dotrzymać tej obietnicy i trzymać się razem, muszą zaryzykować…
  • Spotkaj swoje ulubione postacie. Kirito, Alice, Eugeo jak i Administrator będą częścią tej gry. Doświadcz na nowo opowieści z linii fabularnej Alicyzacji.

 

Zamów grę przed premierą, aby otrzymać cyfrowy bonus w grze – 4 kostiumy dla postaci!

 

Grę SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris zamówisz przed premierą w sklepach internetowych z grami, m.in.:

 28.04.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły