News - The Texas Chain Saw Massacre w planie wydawniczym firmy

Edycja fizyczna zawiera ekskluzywny plakat The Texas Chain Saw Massacre (do wyczerpania zapasów). 

 

Wciel się w rolę jednej z osławionej rodziny Slaughter lub jej ofiar w The Texas Chain Saw Massacre, asymetrycznym horrorze z perspektywy trzeciej osoby, opartym na przełomowym i kultowym horrorze z 1974 roku. 

 

Teksas. Początek 1973 roku. Ana i grupa bliskich przyjaciół wyruszają w podróż do małego, zakurzonego miasteczka Newt w Teksasie, ostatniego znanego miejsca pobytu zaginionej siostry Any, Marii. Poszukiwania grupy szybko zamieniają się w koszmar o niewyobrażalnych proporcjach, gdy przez pomyłkę najeżdżają dom Leatherface'a i jego kanibalistycznej rodziny. Związana, torturowana i pozostawiona na śmierć grupa musi znaleźć siłę, by walczyć i uciec, zanim będzie za późno. Dzięki strategicznej, drużynowej rozgrywce wieloosobowej 3 na 4, The Texas Chain Saw Massacre pozwoli graczom naprawdę doświadczyć tej kultowej serii. Pytanie tylko, kto przeżyje i co z nich zostanie? 

 

Cechy gry: 

 

  • The Texas Chain Saw Massacre zawiera lokacje przedstawione w klasycznym horrorze z 1974 roku lub inspirowane nim. 

 

  • Zespołowy tryb wieloosobowy 3 na 4, pierwszy w świecie asymetrycznego horroru.  

 

  • Ofiary muszą wykorzystywać pracę zespołową, skradanie się i wszystkie swoje umiejętności, aby spróbować uciec ze szponów rodziny Slaughter. Dzięki rozbudowanej metagrze, zachęcającej do budowania konstrukcji i intensywnej, przerażającej rozgrywce, zespół Ofiar będzie miał ogromne szanse, gdy będą szukać narzędzi potrzebnych do odblokowania wyjść i ucieczki z posiadłości. 

 

  • Rodzina Slaughterów musi zablokować posiadłość i wytropić każdą ofiarę. Oprócz kultowych postaci Leatherface, Cook i Hitchhiker z filmu, do rodziny dołączą nowe postacie, Sissy i Johnny, stworzone we współpracy z Kim Henkel, oryginalnym scenarzystą The Texas Chain Saw Massacre. Rodzina musi wykorzystać swoje specjalne zdolności i brutalną naturę, aby ścigać, osaczać i eliminować ofiary jedna po drugiej, cały czas upewniając się, że dziadek jest nakarmiony. 

 

 21.06.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły