News - Twierdza: Władcy wojny już w sprzedaży!

Warszawa, 10.03.2021Cenega, oficjalny partner firmy FireFly Studios w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do sprzedaży trafiła gra Twierdza: Władcy wojny (oryginalny tytuł Stronghold Warlords) w polskiej (dźwięk i napisy) i angielskiej wersji językowej. Lokalizację przygotował światowy wydawca.

 

 

Warto zaznaczyć, że wydanie premierowe gry, do wyczerpania nakładu, dostępne jest w Edycji limitowanej wzbogaconej o dodatki, przy zachowaniu standardowej ceny. W skład tego wydania wchodzą:

 

  • Gra na płycie DVD
  • Unikatowy artbook w twardej oprawie
  • Soundtrack na CD-Audio oraz w wersji cyfrowej zawierający oryginalną ścieżkę dźwiękową z gry
  • Film „Making of…”, ukazujący kulisy powstawania gry

 

 

 

 

 

Twierdza: Władcy wojny, to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii strategii czasu rzeczywistego Twierdza (Stronghold), który został opracowany przez sprawujący pieczę nad serią zespół FireFly Studios. Najnowsza produkcja przenosi graczy po raz pierwszy na Daleki Wschód. Akcja rozpoczyna się w III wieku przed naszą erą, a kończy na początku XIII wieku naszej ery. W grze pojawiają się takie nacje, jak cesarskie Chiny, rządzona przez szogunów Japonia, mongolscy koczownicy oraz plemiona zamieszkujące tereny obecnego Wietnamu.

 

 

Rozpocznij oblężenie ze studiem Firefly w grze Twierdza: Władcy wojny

 

 

 

Wszyscy fani strategii, budowania i oblężeń – radujcie się! Kolejna część kultowej serii RTS od Firefly Studios – Twierdza: Władcy wojny – jest już dostępna! Wydawca świętuje te długo wyczekiwane wydarzenie, publikując zwiastun premierowy, prezentujący nowe fragmenty rozgrywki, pełną mapę kampanii oraz zapowiedź fabuły, której narratorką jest Rae Lim. 

 

 

Zobacz zwiastun premierowy

 

 

 

 

Składająca się z 31 misji, pełna oblężeń i konfliktów zbrojnych kampania rozpoczyna się w III wieku przed naszą erą, a kończy na początku XIII wieku naszej ery. Do walki poprowadzimy legendarne postacie jak Czyngis-Chan oraz mniej znane takie jak Thuc Phan. Pierwszy raz w historii serii na polu walki wykorzystany zostanie proch strzelniczy. Twierdza: Władcy wojny zaoferuje graczom wszystko, co fani znają i uwielbiają w serii – w zupełnie nowym wydaniu. Kampania dla pojedynczego gracza, nieograniczona wolność wznoszenia zamków w trybie swobodnego budowania, potyczki offline z komputerem oraz pojedynki online z przyjaciółmi – Twierdza: Władcy wojny zawiera wszystko, czego gracze mogliby oczekiwać od 20-letniej serii.

 

 

 

To, czego mogą się nie spodziewać, to nowość w postaci tytułowego systemu Władców, który pozwoli graczom na podbijanie, dowodzenie i ulepszanie prowadzonych przez AI władców na polu bitwy. Upadająca gospodarka może zostać wzmocniona dzięki władcom symbolizowanym przez woła bądź świnię, którzy poprzez swoje rozkazy oraz umiejętności wspomogą przemysł oraz zwiększą zapasy żywności. Gracze, którzy chcą zaatakować wrogów deszczem ognia i furią, powinni skorzystać z pomocy władców z symbolami smoka bądź tygrysa – uzbroją oni armie gracza w specjalne jednostki oraz przeprowadzą własne ataki na oddziały wroga. Niezależnie od tego, czy gracze zdecydują się zawrzeć sojusze, wznosząc budynki dyplomacji bądź siłą zmuszając danego władcę do przymierza, nowa mechanika może okazać się decydująca w drodze do zwycięstwa.

 

 

Twierdzę: Władcy wojny zamówisz w sklepach internetowych z grami, m.in.:

 

 10.03.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły