Tekken 8 Ultimate Edition

 

TEKKEN 8 to zupełnie nowa odsłona legendarnej serii TEKKEN, która przenosi walki do nowej generacji!

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 26.01.2024
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola PlayStation 5

Edycja Ultimate zawiera:

 • Grę
 • Metalową płytkę z płonącym łańcuchem
 • Naklejki dekoracyjne
 • Skórka awatara: Kinjin
 • Strój postaci: Złoty strój – zestaw (łącznie 32)
 • Przepustka postaci 1 roku
 • Strój awatara: Klasyczny podkoszulek Tekken – zestaw 32 wzorów
 • Skórki awatara: Kazuya Mishima, Jin Kazama, and Jun Kazama

 

TEKKEN 8 to zupełnie nowa odsłona legendarnej serii TEKKEN, która przenosi walki do nowej generacji!

 

Pięść spotyka los! TEKKEN 8 kontynuuje tragiczną sagę rodu Mishima i jego wstrząsających światem pojedynkach między ojcem i synem. Po pokonaniu swojego ojca, Heihachiego Mishimy, Kazuya kontynuuje swój starania o globalną dominację, wykorzystując siły G Corporation do prowadzenia wojny ze światem. Jin jest zmuszony stawić czoła swemu losowi, gdy ponownie łączy się z dawno zaginioną matką i stara się powstrzymać terror swojego ojca Kazuyi.

 

Przeżyj kolejny rozdział w najdłuższej historii gier wideo z 32 przeprojektowanymi, unikalnymi wojownikami i opanuj zupełnie nowy system "Heat", aby zmiażdżyć przeciwników. Ciesz się wysokiej jakości grafiką, opracowaną dla nowej generacji sprzętu, która pozwala na idealne uchwycenie momentu uderzenia i agresywne super ciosy.

 

Dzięki szerokiemu wachlarzowi trybów dla pojedynczego gracza, takich jak zupełnie nowy tryb Arcade Quest oraz dogłębnej możliwości dostosowywania zarówno grywalnych postaci jak
i awatarów, Tekken 8 dostarcza najbardziej ekscytujących wrażeń w historii serii.

 

Cechy gry:

 

 • 32 wojowników na sprzęcie nowej generacji

Kompletnie przeprojektowane modele postaci. Bardzo szczegółowe modele stworzone od podstaw i wysokiej jakości grafika przekraczają kolejne granice na sprzęcie nowej generacji, dodając walkom w Tekkenie wagi i emocji. Żywe otoczenie i plansze, które można zniszczyć, tworzą niesamowite poczucie immersji i dają niezapomniane doświadczenie płynące z gry.

 

 • Nowa gra, nowa rywalizacja

Pięść spotyka przeznaczenie w Tekkenie 8. Seria z najdłużej kontynuowaną fabułą w historii gier wideo, Tekken, otwiera nowy rozdział. Tekken 8 kontynuuje tragiczną sagę rodów Mishima i Kazama oraz wstrząsające walki między ojcem a synem, 6 miesięcy po zakończeniu ostatniego pojedynku. Historia rozwoju i determinacji Jina Kazamy to początek nowego rozdziału tej ponadczasowej historii.

 

 • Porywające i widowiskowe walki będące kwintesencją agresji i zniszczenia

Nowy system walki, Heat, wzmacnia agresywną naturę walk, utrzymując jednocześnie unikalne uczucie podczas rozgrywki oraz ciosy znane z serii Tekken. Intensywność walk jest zwielokrotniona poprzez możliwość niszczenia plansz. Ciosy takie jak Rage Art oczarują zarówno graczy, jak i widzów. Wszystkie potężne mechaniki wchodzą w synergię, sprawiając, że Tekken 8 jest najbardziej ekscytującą częścią serii!

 

 • Ciesz się życiem w świecie Tekkena!

W nowym trybie dla pojedynczego gracza, „Arcade Quest”, stwórz własnego awatara, który wprost żyje Tekkenem. Walcz z rywalami w licznych salonach, odkrywając historię i opanowując podstawy oraz praktyczne umiejętności gry w Tekkena 8. Wraz z postępem odblokowuj różne elementy personalizacji dla postaci i awatarów.

 

 • Stworzony do personalizacji

Dzięki szerokiej gamie możliwości dostosowania grywalnych postaci, awatarów, elementów HUD
i muzyki – gracze mogą dopasować szereg elementów gry do własnych preferencji. W przypadku grywalnych postaci zaoferowano największą swobodę personalizacji w historii serii.