Steep Winter Games Edition

 

Steep Road to the Olympics jest licencjonowanym produktem Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018.

 
 
Platforma PC
Gatunek Sportowe
Wersja językowa lang
Data premiery 05.12.2017
Wydawca Ubisoft
 
 

Wymagania techniczne

Intel Core i5-2400S 2.5 GHz/ AMD FX 4100 3.6 GHz, 6 GB RAM, 1 GB GeForce GTX 560/Radeon R7 260X, 25 GB HDD, Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

SteepTM Winter Games Edition zawiera grę SteepTM, wraz z jej olbrzymim otwartym światem Alp i Alaski, gdzie można doprowadzać do perfekcji jazdę na snowboardzie, w wingusuicie, na paralotni oraz na nartach. Dodatkowo zawiera rozszerzenie SteepTM - Road to the Olympics, które umożliwia dowolne przemierzanie świata, w tym legendarnych gór w Japonii oraz trenowanie do Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018 w Korei Południowej.

Wraz z dodatkiem SteepTM Road to the Olympics, dowolnie poznawaj otwarty świat włącznie z legendarnymi górami w Japonii oraz trenuj do Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018 w Korei Południowej. Steep Road to the Olympics jest licencjonowanym produktem Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018. Zawiera SteepTM oraz dodatek SteepTM Road to the Olympics. 


Elementy gry:

 

POZNAJ EMOCJE ZWIĄZANE Z IGRZYSKAMI OLIMPIJSKIMI

 

Odkryj nowe, zapierające dech w piersiach opcje rozgrywki w najbardziej znanych zawodach sportów zimowych na świecie.

  • Bierz udział w unikatowych dyscyplinach freestylowych i alpejskich, w tym slopestyle, halfpipie na nartach i snowboardzie, big air, slalomie gigancie, zjeździe i supergigancie.
  • Daj z siebie wszystko, aby skraść kilka sekund i zdobyć złote medale.

 

ZBUDUJ WŁASNĄ LEGENDĘ

Zobacz, co to znaczy zostać mistrzem olimpijskim.

 

  • Podróżuj po całym świecie - ciężko ćwicz w Alpach i w Japonii, aby przygotować się do kwalifikacji Igrzysk Olimpijskich w Południowej Korei.
  • Odkryj i opanuj zupełnie nowe sporty olimpijskie, krocząc ścieżką ku najważniejszym zawodom sportów zimowych.

 

ODKRYJ NIEPOWTARZALNY OTWARTY ŚWIAT

Ruszaj do Korei Południowej i Japonii.

 

  • Poznaj ośnieżone góry Japonii i śmigaj wśród niepowtarzalnych obiektów.
  • Rywalizuj ze znajomymi i społecznością w wyzwaniach, aby zdobyć szczyt rankingu.
  • Zaliczaj epickie przejazdy i pamiętne chwile, odkrywając tajemnice gór.

 

POZNAJ GRĘ STEEP!

Góry należą do Ciebie!

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś prawdziwej wolności? W podstawowej wersji gry Steep, bez względu na to czy jesteś odkrywcą czy też wolisz jazdę w stylu dowolnym lub ekstremalnym, możesz pokazać, na co Cię stać:

 

  • Na nartach, na snowboardzie, mistrz najbardziej ekstremalnych ścieżek. Znajdź najlepsze miejsce dla wingsuita i leć nad przepaściami! Jeśli poczujesz się bardziej jak odkrywca i chcesz podziwiać widoki, paralotnia jest dla Ciebie stworzona. 
  • Odkryj olbrzymi otwarty świat Alp i Alaski. Poczuj prawdziwą wolność w czasie przemierzania najbardziej epickich gór świata I wykonywania wielu wyzwań.
  • Podstawowa edycja gry SteepTM jest wymagana, aby grać w dodatek SteepTM Road to the Olympics.

 

UDOSTĘPNIAJ WSZYSTKO

Użyj trybu reżysera, aby tworzyć, edytować i udostępniać wideo w sieciach społecznościowych - pokaż, jak zdobywasz złoty medal olimpijski!