Borderlands 3: Ultimate Edition

 

Borderlands 3 Ultimate Edition to kwintesencja Borderlands 3, zawierająca wielokrotnie nagradzaną grę, wszystkie dodatki i pełną kolekcję pakietów kosmetycznych.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 06.10.2023
Wydawca 2K Games
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Borderlands 3 Ultimate Edition na Nintendo Switch zawiera:

  • Podstawową wersję gry
  • dodatek Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot
  • dodatek Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock
  • dodatek Bounty of Blood
  • dodatek Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck
  • dodatkowe elementy Designer's Cut
  • dodatkowe elementy Director's Cut
  • ponad 30 przedmiotów kosmetycznych

 

Borderlands 3 Ultimate Edition to kwintesencja Borderlands 3, zawierająca wielokrotnie nagradzaną grę, wszystkie dodatki i pełną kolekcję pakietów kosmetycznych. Przemierzaj wiele światów jako jeden z czterech Łowców Krypty — najlepszych twardzieli poszukujących skarbów, z których każdy ma rozbudowane drzewko umiejętności, zdolności i możliwość personalizacji.

Graj solo lub dołącz do znajomego w trybie kooperacji dla dwóch graczy lokalnie i online, aby stawić czoła śmiertelnym wrogom, zdobyć mnóstwo łupów i uratować swój dom przed najbardziej bezwzględnymi kultystami w galaktyce.

 

Cechy:

 

TWÓJ ŁOWCA KRYPTY, TWÓJ STYL GRY

Wciel się w jednego z czworga nowych niepowtarzalnych Łowców Krypty, z których każdy posiada własne niepowtarzalne zdolności, styl gry, zaawansowane drzewo umiejętności i mnóstwo opcji personalizacji.

 

PRZEŁADUJ GIWERĘ I ZACZNIJ ŁUPIĆ

Z masą broni i gadżetów, każda walka to szansa na zgarnięcie nowego wyposażenia. Pistolet z pociskami tarczy o własnym napędzie? Jest. Karabin wystrzeliwujący wulkany, plujące ogniem? Oczywiście. Działka, które potrafią wykształcić własne nogi i gonić wroga, obrzucając go jednocześnie wyzwiskami? Jasne, to też mamy.

 

NOWE POGRANICZE

Odkryj nowe planety poza Pandorą, z których każda ma własne niepowtarzalne krajobrazy i wrogów do zniszczenia. Przebijaj się przez niebezpieczne pustynie, walcz w ogarniętych wojną miastach, przemierzaj zabójcze bagna i nie tylko!

 

BŁYSKAWICZNA I PŁYNNA WSPÓŁPRACA

Graj z każdym, kiedy chcesz — online lub na dzielonym ekranie — niezależnie od poziomu czy postępów solo. Wspólnie z towarzyszami z drużyny pokonaj wrogów lub zalicz zadania, a nagrody zachowasz dla siebie. Tu dla każdego wystarczy łupów.