Borderlands Legendary Collection

 

Zagraj w kompilacje najlepszych serii 2K wraz z dodatkami na Nintendo Switch.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 29.05.2020
Wydawca 2K Games
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Borderlands Legendary Collection to 3 razy więcej chaosu, 3 razy więcej lootu i 3 razy więcej akcji! Zabijaj bandytów i bestie, kolekcjonuj potężną broń i, gdy najdzie cię ochota, uratuj świat w Borderlands: Game of the Year Edition, Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel. W zestawie znajdziesz również stos dodatkowej zwartości dla każdej z gier, dodając ponad 100 godzin rozgrywki*.

 

*zestaw nie zawiera dodatku Borderlands 2: Commander Lilith & the Fight for Sanctuary

 

Cechy charakterystyczne Borderlands Legendary Collection:

 

  • 3 gry z uznanej serii w jednym opakowaniu: Borderlands: Game of the Year Edition, Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel wraz z dodatkową zawartością.
  • Graj z innymi w lokalnym split-screenie dla dwóch graczy albo w rozgrywce online dla 4 graczy.
  • Borderlands: Game of the Year Edition – odkryj pierwszą w historii kooperacyjną grę z gatunku looter-shooter, wraz ze wszystkimi usprawnieniami! Zdobądź bazyliony broni jako jeden z 4 najemników, każdy z unikalnymi zdolnościami. Zmierz się z bandytami i lokalną fauną na pogrążonej w bezprawiu opuszczonej planecie Pandora w poszukiwaniu potężnej kosmicznej technologii: Krypty.
  • Borderlands 2 – graj jako jeden z sześciu Vault Hunterów próbujących wyzwolić Pandorę od mistrza zła, Handsome Jacka. Poznaj nowych przyjaciół, uzbrój ich bazylionem broni i walczcie razem w nieustającej pogoni za zemstą i odkupieniem na nieodkrytej i nieprzewidywalnej planecie.
  • Borderlands: The Pre-Sequel – poznaj historię słynnego złoczyńcy, Handsome Jacka, i jego drogi ku potędzie. Dziejący się między oryginalnym Borderlands a Borderlands 2, The Pre-Sequel oferuje zupełnie nowa zawartość, łączącą ukochaną przez graczy strzelankę z mechanikami RPG.