DOOM Eternal

 

DOOM® Eternal, nagradzana produkcja i „jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych w historii” według GameRevolution, pojawia się na Nintendo Switch.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 17.03.2023
Wydawca Bethesda Softworks
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

DOOM® Eternal, nagradzana produkcja i „jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych w historii” według GameRevolution, pojawia się na Nintendo Switch. Wyprodukowany przez id Software i Panic Button DOOM Eternal jest bezpośrednią kontynuacją gry DOOM®, zdobywcy tytułu Najlepszej gry akcji roku 2016 na gali The Game Awards.

 

Armie piekieł najechały ziemię. Wciel się w Slayera i w epickiej kampanii jednoosobowej pokonaj demony, podróżując między wymiarami, i powstrzymaj ostateczną zagładę ludzkości. Jedyne czego się boją... to ty.

 

  • Poznaj ostateczne połączenie szybkości i mocy w DOOM Eternal w kolejnym kroku na drodze rozwoju pierwszoosobowych strzelanek napędzanym przez idTech 7. Korzystaj z miotacza ognia zamontowanego na ramieniu, ostrza na nadgarstku, ulepszonej broni, nowych umiejętności i nie tylko. Jesteś największym pogromcą demonów jaki kiedykolwiek się narodził. 
  • Zabierz wrogom, czego potrzebujesz: Zaliczaj zabójstwa chwały na demonach, aby odzyskać zdrowie, spal je, aby otrzymać pancerz i zetnij piłą mechaniczną, aby zgromadzić amunicję.
  • Ulepsz celowanie poprzez opcję sterowania pozwalającą na wykorzystanie żyroskopów. Będzie jej można używać w połączeniu z drążkiem, aby uzyskać idealną mieszankę immersji i celnośći.
  • Nowy tryb dla wielu osób 2 vs 1 to starce w pełni uzbrojonego DOOM Slayera z dwoma demonami kontrolowanymi przez graczy. Mierzcie się w dynamicznych, pierwszoosobowych meczach do trzech zwycięstw.

 

Pudełko zawiera kod do pobrania gry.