It Takes Two

 

It Takes Two zabierze Cię na szaloną przygodę – to platformowa gra przygodowa, stworzona z myślą o kooperacji.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 27.06.2024
Wydawca Electronic Arts Inc
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Wyrusz w najbardziej zakręconą podróż swojego życia w It Takes Two – grze, która zdobyła ponad 90 nagród, w tym nagrodę gry roku 2021. Już dostępna na Nintendo Switch™. Ta przełomowa platformowa gra przygodowa została stworzona z myślą wyłącznie o współpracy, więc zaproś znajomego do gry za darmo dzięki Dostępowi dla znajomych** i razem przejdźcie przez ogromną ilość radosnych wyzwań.

 

Grajcie jako Cody i May – pokłócona para zamieniona w lalki za sprawą magicznego zaklęcia. Uwięzieni w fantastycznym świecie, w którym za każdym rogiem czeka coś nieoczekiwanego, muszą połączyć siły, aby znowu być razem z ukochaną córką Rose. 

 

Opanujcie wyjątkowe i powiązane ze sobą umiejętności postaci na każdym poziomie. Pomagajcie sobie, by stawić czoła ogromowi nieoczekiwanych przeszkód i wspólnie przeżyjcie zabawne momenty. Skopcie ogony wiewiórczych gangsterów, pilotujcie parę gaci, zabawcie się w DJ-a
w nocnym klubie i udajcie się na przejażdżkę bobslejem po magicznej kuli śnieżnej. Poznajcie szczerą i zabawną historię, w której fabuła i rozgrywka są splecione w niezwykle metaforycznej przygodzie.
W tej szalonej i cudownej podróży tylko jedno jest pewne: razem łatwiej.     

 

It Takes Two jest dziełem nagradzanego studia Hazelight – lidera w rozgrywce kooperacyjnej. Została opracowana na Nintendo Switch przez Turn Me Up Games, doświadczone studio specjalizujące się w portowaniu gier na Nintendo Switch.

 

GŁÓWNE CECHY

 

NOWOŚĆ NA NINTENDO SWITCH – Fani przygód zobaczą i od razu pokochają grę
w zoptymalizowanej wersji na Nintendo Switch! Wraz ze znajomym możecie grać w trybie lokalnej współpracy z parą kontrolerów Joy-Con lub osobnym kontrolerem na każdego gracza, skorzystać
z opcji bezprzewodowej rozgrywki lokalnej, aby połączyć dwie konsole Nintendo Switch, lub zagrać w trybie współpracy online z innym graczem na Nintendo Switch z Dostępem dla znajomych*.

 

KOOPERACYJNA DOSKONAŁOŚĆ – Zaproś znajomego do gry za darmo z Dostępem dla znajomych i weźcie udział w emocjonującej przygodzie stworzonej dla dwóch osób. Wybierzcie pomiędzy grą na jednym urządzeniu a rozgrywką online z podzielonym ekranem i stawcie czoło zmieniającym się wyzwaniom, w których współpraca jest jedynym sposobem na sukces.

 

INNOWACYJNA I RADOSNA ROZGRYWKA – Od siejących zniszczenie odkurzaczy po uprzejmych miłosnych guru – w It Takes Two nigdy nie wiesz, z czym przyjdzie ci się zmierzyć. Dzięki wyzwaniom redefiniującym ten gatunek gier oraz nowym zdolnościom na każdym poziomie doświadczycie zabawy, która w metaforyczny sposób łączy sferę rozgrywki z narracją, przesuwając granice interaktywnych historii.

 

 

UNIWERSALNA OPOWIEŚĆ O ZWIĄZKACH – Poznaj wzruszającą i szczerą historię o trudnościach w utrzymywaniu dobrych relacji. Pomóż Cody’emu i May nauczyć się, jak rozwiązywać spory. Poznaj zróżnicowaną obsadę niezwykłych i sympatycznych postaci. Połączcie siły i wyruszcie na przygodę, którą zapamiętacie na zawsze – razem!

 

*Dostęp dla znajomych wymaga instalacji Dostępu dla znajomych oraz posiadania konta na odpowiedniej platformie. Gra sieciowa wymaga znajomego na tej samej platformie. Jeden użytkownik musi posiadać pełną wersję gry, aby użytkownik grający z nim w trybie współpracy również mógł w nią zagrać.

 

Nintendo Switch jest znakiem towarowym Nintendo of America Inc.