Little Nightmares 1+2

 

Little Nightmares oraz Little Nightmares II dostępne na Nintendo Switch w jednym pakiecie!

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 09.06.2023
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

W pudełku znajduje się kod do pobrania. Zestaw nie zawiera kartridża z grami.

 

Little Nightmares oraz Little Nightmares II dostępne na Nintendo Switch w jednym pakiecie! Poznaj historię Six i Mono w jednych z najlepszych horrorów ostatnich lat.

 

Little Nightmares

 

Uwięziona w Paszczy, wyposażona jedynie w swój rozum i zapalniczkę, SIX musi odnaleźć światło w ciemności i siłę do pokonania swoich słabości aby przetrwać wśród potwornych mieszkańców i uciec do świata na zewnątrz. Bądź czujny, ponieważ każdy pokój to cela, a każdy jego mieszkaniec zagrożenie, które razem stanowią zagadkę do rozwiązania. Chowaj się i wymykaj niebezpieczeństwu, aby wydostać się na wolność i uciec przed potworami.

 

Little Nightmares II

 

Little Nightmares II to trzymająca w napięciu gra przygodowa, w której wcielasz się w Mono – młodego chłopca uwięzionego w świecie, zniekształconym przez niepokojącą transmisję z odległej wieży. Razem z Six, dziewczynką w żółtym płaszczu, Mono wyrusza by odkryć mroczne sekrety Wieży Transmisyjnej i uchronić Six przed straszliwym losem, który ją czeka. Ich podróż nie będzie łatwa – Mono i Six stawią czoła wielu zagrożeniom ze strony przerażających mieszkańców tego świata.

 

Czy jesteś gotów zmierzyć się z zupełnie nowymi koszmarami?