Slave Zero X: Calamity Edition

 

Slave Zero X to stylowa gra akcji z postaciami 2,5D, osadzona w biopunkowym świecie Slave Zero (1999).

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 17.05.2024
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Edycja Calamity zawiera:

  • Pełną wersję gry
  • Przewodnik
  • Ulotkę z dokładnie rozpisanym sterowaniem
  • Artbook „Visuals of Megacity S1-9”, który zawiera także komiks w języku angielskim
  • 3 oszałamiające karty z grafikami
  • 2 płyty CD z oryginalnymi ścieżkami dźwiękowymi gry Slave Zero X oraz oryginalnej gry Slave Zero
  • Kolekcjonerskie pudełko
  • Wyjątkowe skórki postaci

 

Slave Zero X to stylowa gra akcji z postaciami 2,5D, osadzona w biopunkowym świecie Slave Zero (1999). Przebij się przez dystopijną przyszłość w tej grze akcji, w której istotny jest rozwój postaci. Produkcja powinna spodobać się fanom Devil May Cry, Strider i Guilty Gear.

 

Ze szczytu Megacity S1-9 Sovereign Khan rządzi żelazną ręką. Pod gnijącymi fundamentami miasta mściwy wojownik wyrusza w podróż, by go zamordować. 5 lat przed wydarzeniami z Slave Zero, Slave Zero X opowiada nową historię w świecie, w którym świata, w którym przerażające, żywe maszyny znane jako Slaves (Niewolnicy) są przygotowywane, by stać się najnowszymi machinami wojennymi w długiej i krwawej historii ludzkości.
Tajna grupa wojowników znana jako The Guardians ma nadzieję powstrzymać uwolnienie tych biomechów, ale jeden wojownik w ich szeregach ma inny pomysł: użyć przeciw wrogowi jego własnej broni. Łącząc się ze skradzionym prototypem jednostki Slave, Shou stanie się wściekłym diabłem dążącym do zabicia fałszywego boga.

 

Cechy gry:

 

ZABÓJCZE KOMBOSY: użyj szybkiej szermierki, materiałów wybuchowych i stylowych kombosów przeciwko armii z powstałej z materii zarówno organicznej jak i nieorganicznej.

 

ŚMIERĆ Z GÓRY: żonglerka w powietrzu, doskoki i częsta zmiana celów pozwalają ci pokonywać wrogów dowolnej wielkości, a skakanie po ścianach i mobilność może pomóc ci wymanewrować wrogów.

 

WALCZ O ŻYCIE: pokonuj minibossów, planuj działania i tocz starcia 1 na 1 z niezapomnianymi złoczyńcami.

 

SIŁA JEST NICZYM BEZ KONTROLI: skorzystaj z sali treningowej, aby doskonalić precyzyjne, silne ruchy i łączyć niszczycielskie sekwencje ataków.

 

WALCZ W RYTMIE: ścieżka dźwiękowa inspirowana latami 90. składa się z Drum’n’Bass i funkowej muzyki industrialnej, która dodaje dreszczyku emocji podczas walki.

 

UCZTA DLA OCZU: wyjątkowa estetyka wizualna łączy nostalgiczne sprite'y 2D z zaawansowanym systemem oświetlenia i stylizowanymi środowiskami 3D.

 

KONIEC NIGDY NIE JEST KOŃCEM: po ukończeniu kampanii czekają na Ciebie kolejne wyzwania w rozległej i szalonej wieży generowanej proceduralnie. „Bloody Palace” (Krwawy pałac) zawiera także internetową tabelę najlepszych wyników.