We Love Katamari REROLL+ Royal Reverie

 

We Love Katamari REROLL+ Royal Reverie jest wiernym odtworzeniem oryginalnego „We Love Katamari” wydanego w 2005 roku.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 03.06.2023
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

We Love Katamari REROLL+ Royal Reverie jest wiernym odtworzeniem oryginalnego „We Love Katamari” wydanego w 2005 roku. Można to poczuć nie tylko w sposobie toczenia Katamari, ale także za sprawą starannie zaprojektowanego interfejsu użytkownika! Książę, który nie cofnie się przed niczym, wraca i jest gotów do ponownego toczenia!

 

Zaawansowana grafika, która pozwala zanurzyć się w surrealistycznym szaleństwie!

Ukochana gra "roll-em-up" powraca w remasterze z w pełni zaktualizowaną grafiką i zupełnie nową dodatkową historią!

 

Łatwe sterowanie, jeszcze zabawniejsza rozgrywka!

Nadszedł czas, aby gracze wrócili do świata Katamari! Biegaj i zbieraj masę przedmiotów od elementów szkolnej klasy po pochodzące z kosmosu. Zadaniem niewielkiego księcia jest przywrócenie blasku na niebie. Grę cechuje hipnotyzujące płynnością toczenie kuli i zbieranie przedmiotów, które zostało sprowadzone do prostoty Pac-Mana poprzez czysty absurd.

 

Wyjątkowy świat z niezapomnianą muzyką!
Ciesz się dziwacznym, zaraźliwym humorem - od niesamowicie kosmicznych animacji po zwariowane i wspaniałe stylizacje muzyczne!

 

Dodatkowa zawartość fabularna pozwalająca na dłuższe obcowanie z dziwacznymi sztuczkami!

Poznaj historię z dzieciństwa obecnego króla i odkryj jak wyglądało życie pod rządami wielkiego króla! Nowa historia zatytułowana „Past Arc” to szereg zwariowanych etapów.

 

Nowe tryby!

Z ukochanej pierwszej gry "Katamari Damacy", powraca Eternal Mode! Teraz możesz biegać po świecie Katamari bez ograniczeń czasowych... jak ogromnego katamari uda Ci się ulepić?!

Dostępny jest także tryb selfie! Baw się kamerą, aby uwiecznić przedmioty i zachować cenne wspomnienia. Przełącz się na tryb "Książęca kamera", aby odkryć magię... Uśmiechnij się!

 

Lokalny tryb wieloosobowy jest dostępny!

Jakby szaleństwa było za mało, teraz możesz grać razem z przyjacielem! Jesteście odpowiedzialni za toczenie tego samego katamari, co wymaga od Was synchronizacji ruchów, żeby móc skierować je tam, gdzie chcecie!

Powraca również funkcja podzielonego ekranu: rywalizuj z znajomym i przekonaj się, kto szybciej zgarnie dla siebie przedmioty!