L.O.L. Surprise!™ Roller Dreams Racing

 

Ścigaj się z przyjaciółmi w L.O.L. Surprise!™ Roller Dreams Racing, grze wyścigowej na rolkach opartej na L.O.L. Surprise!

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 08.12.2023
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Ścigaj się z przyjaciółmi w L.O.L. Surprise!™ Roller Dreams Racing, grze wyścigowej na rolkach opartej na L.O.L. Surprise! Gracze mogą wybrać jednego ze swoich ulubionych bohaterów i ścigać się na różnych torach i w trybach z udziałem nawet 4 graczy! Odkryj popularne motywy L.O.L. Surprise!, w tym wyśmienite słodycze, Route 707, przestrzeń kosmiczną i poza nią.


Za każdy wyścig zdobywasz Punkty Błyskawicy, które możesz wykorzystać do otwarcia L.O.L. Surprise! Balls i odblokowania różnych niespodzianek, takich jak naklejki i akcesoria do użytku
w przyszłych wyścigach.

 

Cechy:

 

  • Tryby gry:

        ◦ Wieloosobowy: 4 przyjaciele mogą rywalizować na dowolnej trasie, aby dowiedzieć się, kto jest najlepszym rolkarzem L.O.L. Surprise!

        ◦ Wyścig pojedynczy - Wskocz na tor i ścigaj się z 7 przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

        ◦ Wielka Nagroda L.O.L. Surprise! - Ścigaj się przez wiele tras, aby zostać ogłoszonym Mistrzem Wielkiej Nagrody!

 

  • Dostosowywanie i Przedmioty: Wybierz spośród różnorodnych rodzajów łyżew i dostosuj je za pomocą naklejek i efektów dźwiękowych zdobywanych podczas rywalizacji w wyścigach. Spowolnij swoich przeciwników przy pomocy przedmiotów takich jak bomby konfetti, babeczki, brokat i guma do żucia.

 

  • L.O.L. Surprise! Balls: Po każdym wyścigu gracze zdobywają monety, które można wykorzystać w ich automatów do zabierania zabawek. Rozpakuj różne tematyczne L.O.L. Surprise! Balls i zdobądź różnorodne nagrody, aby dodać je do swojej kolekcji.

 

  • Tory: Ścigaj się na wielu trasach opartych na najpopularniejszych motywach L.O.L. Surprise!

        ◦ Wycieczka Światowa - Trasa 707 zawsze błyszczy, pełna wielkich wydarzeń i zabytków z całego świata, niezapomniana podróż.

        ◦ Podróż Kosmiczna - Wycieczka w kosmos, gdzie zawsze jest noc i krajobrazy zawsze są pod światło festiwalu gwiazd i galaktyk.

        ◦ Kraina deserów - Kraina słodkich deserów to wizualna uczta pełna kolorów, kształtów i smaków.