Rainbow High: Runway Rush

 

Witamy w świecie Rainbow High, w którym dzięki kreatywności, modzie i sile przyjaźni można pokazać swoją prawdziwą naturę.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 22.09.2023
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Witamy w świecie Rainbow High, w którym dzięki kreatywności, modzie i sile przyjaźni można pokazać swoją prawdziwą naturę. Jeżeli uda ci się przebrnąć przez Rainbow High, przejdziesz przez wszystko.

 

DZYŃ! „Ważne ogłoszenie na sali wybiegowej. Wszystkie uczennice pierwszego roku proszone są o zgłoszenie się do sali 112. Powtarzam, ważne ogłoszenie na sali wybiegowej nr 112!”.

 

Masz swoje pierwsze zadanie z plastyki, a temat to: „Wszystko jest sztuką”. Graj swoją ulubioną postacią z Rainbow High: Ruby, Poppy, Sunny, Jade, Skyler lub Violet. Używaj ich wyjątkowych talentów i pracujcie razem, by ukończyć swoje największe do tej pory dzieło. Drużyna, która wpadnie na najlepszy pomysł, zostanie nagrodzona okazją do przeprowadzenia wielkiego szkolnego projektu. Nadszedł czas, by zmagania twórcze przemienić w eksplozję kreatywności.

 

Rainbow High oferuje wiele miejsc, w których z pewnością odnajdziesz inspirację dla swojego pierwszego dzieła. Rozpocznij od zwiedzania szkoły. Zacznij od głównego holu i obejrzyj majestatycznego jednorożca, potem udaj się do części wspólnej, by poznać najświeższe ploteczki. Zbadaj, co skrywają korytarze części mieszkalnej i wpadnij do pokoju Sunny po drodze do świetlicy, w której można grać w gry wideo i robić świetne selfiki. Skieruj się do Tęczowego Klubu na pierwszym piętrze, by zdobyć ciekawe materiały w pracowni tkanin i nie tylko.

 

W trakcie prac nad swoim pierwszym plastycznym wyzwaniem zbieraj tęczowe diamenty i szukaj wskazówek, dzięki którym otworzysz tęczowe schowki. Nie zapomnij też wykorzystać swoich wyjątkowych talentów do odblokowania przezacnych strojów i pomocy swoim przyjaciółkom w ich twórczych misjach.

 

Ten projekt z czasem stanie się #intensywny i nieraz wystawi waszą przyjaźń na próbę. Pomóż przyjaciółkom się zjednoczyć i pogodzić swoje charaktery. Na pewno dasz radę!

 

#LetYourTrueColorsShine

 

Cechy gry:

 

  • WYBIERZ SWOJĄ NAJLEPSZĄ KUMPELĘ – graj jako Ruby, Poppy, Sunny, Jade, Skyler lub Violet

 

  • ZWIEDZAJ SZKOŁĘ – odkrywaj sale lekcyjne i sypialne, tęczowego jednorożca i nie tylko

 

  • ROZWIĄZUJ ZAGADKI – szukaj wskazówek, zbieraj tęczowe diamenty i odblokuj przezacne stroje

 

  • POMAGAJ SWOIM PRZYJACIÓŁKOM – dziel się z nimi swoim wyjątkowym talentem i ukończ swoje pierwsze plastyczne wyzwanie