Disney TSUM TSUM FESTIVAL

 

Weź udział w festiwalu pluszaków Tsum!

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Logiczne
Wersja językowa lang
Data premiery 08.11.2019
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Gra Disney TSUM TSUM FESTIVAL po raz pierwszy sprowadzi ikoniczne postacie Disneya w wydaniu pluszaków Tsum Tsum na ekrany konsol Nintendo Switch. Disney TSUM TSUM FESTIVAL zaoferuje szeroki wachlarz ikonicznych postaci Disneya, takich jak Myszka Mickey czy Myszka Minnie. Wcielając się w popularne bajkowe postacie zmierzymy się z rodziną i przyjaciółmi w wielu różnych grach imprezowych zarówno w domu, jak i poza nim. We wszystkich konkurencjach może wziąć udział nawet do czterech graczy na jednej konsoli Nintendo Switch, a w trybie rozgrywek wieloosobowych online zmierzymy się z fanami Tsum Tsum z całego świata!

 

Cechy gry Disney TSUM TSUM FESTIVAL:

  • Wypróbuj nowe gry i atrakcje.  

 

    • Sprawdź się w wielu nowych grach i zadaniach; między innymi w grze logicznej Tsum Tsum, tym razem dostępnej na większym ekranie.
  • Zagraj gdziekolwiek zechcesz, dzięki wersji na Nintendo Switch.  

 

    • W drodze czy w domu z rodziną i przyjaciółmi? Zabierz grę Disney TSUM TSUM Festival gdziekolwiek zechcesz! Łatwe sterowanie za pomocą Joy-Conów Nintendo oraz szybki start rozgrywek wieloosobowych zapewnią wiele godzin ekscytujących rozgrywek!
  • Wiele przeuroczych i uwielbianych przez fanów postaci Disney TSUM TSUM

 

  • Myszka Mickey i Minnie, Kaczor Donald i wiele innych! Zgromadź swoje ulubione postacie Disneya i awansuj je, aby polepszać ich unikalne zdolności.