Super Crazy Rhytm Castle

 

Super Crazy Rhythm Castle – chaotyczna przygoda będąca miksem gry rytmicznej z łamigłówkami. Współpracujcie, myślcie nieszablonowo, żeby utrzymać combo. Samodzielnie lub z zespołem składającym się maksymalnie z trzech znajomych… Czy będziecie w stanie zdobyć zamek?

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Muzyczne
Logiczne
Wersja językowa lang
Data premiery 14.11.2023
Wydawca Konami Digital Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

Nintendo Switch

Niezapomniana podróż skąpana w lekkich rytmach. Staniesz się jednością z muzyką i szaleństwem. Niezwykli bohaterowie zbliżają się do Rhythm Castle! W środku czeka szalony król Ferdynand, gotowy bronić swojej korony i zrujnować ci dzień. Sprostaj jego pokręconym wyzwaniom i pokonaj go w jego własnej grze. Rzuć fasolą w trakcie starożytnego rytuału przywołania. Zamknij gigantycznego bakłażana – DJ’a. Skąp mięsne istotki w sosie z powodów. Obiecujemy, że podczas rozgrywki wszystko stanie się jasne. Oczywiście wszystko to przy zachowaniu rytmu! 

Świetna ścieżka dźwiękowa 

Z ponad 30 utworami – plus kilkoma ukrytymi – dostrój się do wpadającego w ucho rocka, hip-hopu, dubstepu i wielu innych. 

Zwariowana kooperacja 

Chaotyczna rozgrywka kooperacyjna, która jest zabawna i przystępna. 
Nie jesteś profesjonalistą w grach rytmicznych? Skorzystaj z różnych trybów zabawy lub skup się na układaniu puzzli, podczas gdy twój kumpel zajmuje się muzyką! Niezależnie od tego, czy grasz solo, czy ze znajomymi, przygotuj się na szaleństwo i wyzwania Rhythm Castle. 

Wielozadaniowy chaos 

Od muzycznego escape roomu po zręcznościową windę - musisz myśleć nieszablonowo, aby wyprzedzić królewskie psoty. Żongluj muzyką i mieszaj ją z wybuchową akcją, aby rozwiązać każdy poziom! 

Przywróć rytm 

Celujesz w złoty medal? Odblokuj i graj każdą piosenkę w Music Lab. Żadnych bzdur, tylko czysty rytm! 

Wkraczanie na nowy poziom 

Od pokręconego umysłu stojącego za Super Crazy Guitar Maniac Deluxe, sensacji wśród gier flash.  Rytm żyje w Super Crazy Rhythm Castle!