Farming Simulator 22 Kubota Pack

 

Zestaw znanego na całym świecie japońskiego producenta wywodzącego się z Osaki wprowadzi do gry 11 nowych maszyn i narzędzi rolniczych.

 
 
Platforma PC
Gatunek Symulacje
Wersja językowa lang
Data premiery 28.06.2022
Wydawca GIANTS Software
 
 

Wymagania techniczne

Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego

System operacyjny: Windows 10 Home (x64)

Procesor: Intel Core i5-3330 lub AMD FX-8320

Pamięć: 8 GB RAM

Karta graficzna: GeForce GTX 660/AMD Radeon R7 265 (min 2GB VRAM)

DirectX: Wersja 11

Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe

Miejsce na dysku: 35 GB dostępnej przestrzeni

Zestaw znanego na całym świecie japońskiego producenta wywodzącego się z Osaki wprowadzi do gry 11 nowych maszyn i narzędzi rolniczych.

 

W dodatku znajdzie się między innymi M8 – największy z dotychczasowych ciągników Kubota. Dzięki przestronnemu wnętrzu kabiny i doskonałemu widokowi na pola, ciągnik ten zapewni wirtualnym rolnikom najlepsze warunki pracy.

 

W ofercie dostępny będzie również ciągniki M5, M6 i M7, a także ładowarki kompaktowe, ładowarki gąsienicowe i pojazdy użytkowe. Sprzęt ten umożliwi wykonywanie codziennych zadań rolniczych, takich jak załadunek oraz transport towarów, a wszystko to za pomocą nowoczesnych, wszechstronnych i wydajnych narzędzi.

 

Dzięki szybkiemu i zwinnemu Sidekickowi oraz wszechstronnemu i wytrzymałemu modelowi RTVX1140 gracze mogą szybko dostarczać produkty lub poznawać i eksplorować teren – nawet razem z kilkoma pasażerami. Dodatek wprowadzi również nowe stroje, dzięki którym wirtualni rolnicy będą mogli nosić w grze ubrania marki Kubota.

 

Kubota Pack wymaga podstawowej gry Farming Simulator 22.