The Sims™ 4 Ranczo

 

W The Sims™ 4 Ranczo Dodatek* czeka Cię ciężka praca i dobra zabawa ze zwierzęcymi przyjaciółmi na własnym kawałku ziemi.

 
 
Platforma PC
Gatunek Symulacje
Wersja językowa lang
Data premiery 27.06.2024
Wydawca Electronic Arts Inc
 
 

Wymagania techniczne

*Wymaga gry The Sims 4 wraz ze wszystkimi aktualizacjami. Sprawdź minimalne wymagania sprzętowe pakietu.

Ciężka praca, otwarta przestrzeń i konie

 

W The Sims™ 4 Ranczo Dodatek* czeka cię ciężka praca i dobra zabawa ze zwierzęcymi przyjaciółmi na własnym kawałku ziemi. Hoduj i trenuj majestatyczne konie, budując z nimi więź. Są to nowi członkowie rodziny, których możesz dowolnie personalizować. Opiekuj się także owcami i kozami miniaturkami albo zarabiaj na życie, sprzedając domowy nektar. Wiedź własne, niepowtarzalne życie na ranczu.

 

Główne cechy:

 

WIEDŹ DOBRE ŻYCIE

Wstań wcześnie rano i rozejrzyj się po rozległej wiejskiej okolicy, a zrozumiesz, że Twoja ciężka praca się opłaca. Możesz całymi dniami dbać o zadowolenie i czystość swoich zwierząt, zbierać trawę preriową, by je nakarmić, zgarniać koński obornik do nawożenia roślin czy sprzedawać nektar własnej produkcji. A wszystko to na zaprojektowanym przez siebie ranczu – zdecyduj, czy będzie na nim tradycyjny domek, czy wielka, czerwona stodoła.

 

BUDUJ WIĘŹ ZE ZWIERZĘTAMI

Zapełnij swoje ranczo zwierzęcymi przyjaciółmi i wiedź życie w ich towarzystwie! Twoje konie – w tym urocze źrebięta – są częścią rodziny i mogą wchodzić w wiele wyjątkowych interakcji zarówno z Simami, jak i z innymi końmi. Opiekuj się kozami i owcami miniaturkami, a także zapraszaj sąsiadów, by przekonali się o ich uroku.

 

DOŁĄCZ DO AKTYWNEJ SPOŁECZNOŚCI

Na ranczu nie brak chwil spokoju i samotności, ale życie towarzyskie również tu kwitnie. Twoi Simowie mogą wybrać się do miasta, by spotkać się w barze z przyjaciółmi, zaszaleć na parkiecie lub potrenować w centrum jeździeckim, albo zorganizować wydarzenia na własnym terenie, np. plenerowe przyjęcia lub tańce. Mogą też zatrudnić ranczerskiego robotnika do pomocy.

 

HODUJ KONIE

Konie są częścią rodziny. Personalizuj swoich kopytnych przyjaciół w trybie Stwórz Sima lub zdobywaj nowe konie, ratując je lub kupując. Na Twoim ranczu mogą również urodzić się źrebięta. Simowie będą rozwijać umiejętność jazdy konnej, a konie trenować zwinność i skoki. W centrum jeździeckim wyszkolone konie i jeźdźcy mogą nawet zdobywać nagrody.