Resident Evil 3 Collector's Edition

 

W Resident Evil 3 – Jill Valentine – jedna z najbardziej kultowych bohaterek gier wideo – ucieka z rozpadającego się Raccoon City, ścigana przez nieubłaganą broń biologiczną Nemesis.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 03.04.2020
Wydawca Capcom
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Edycja Kolekcjonerska Resident Evil 3 zawiera:

 

  • fizyczną kopię Resident Evil 3,
  • wysokiej jakości figurkę Jill Valentine,
  • drukowany artbook,
  • mapę Raccoon City w formie plakatu,
  • ścieżkę dźwiękową na płytach CD.

 

Firma Capcom świętowała 20. rocznicę klasycznego survival horroru Resident Evil™ 3: Nemesis w grudniu 2019 roku, ujawniając całkowicie odnowioną wersję Resident Evil™ 3. Ta mocno wyczekiwana część franczyzy, która sprzedała się w 94 milionach sztuk na całym świecie, ukaże się po niezwykle udanym powrocie Resident Evil 2 i uzupełni historię miasta Raccoon. Tytuł ponownie wykorzysta autorski silnik Capcomu – RE Engine.

 

W Resident Evil 3 – Jill Valentine – jedna z najbardziej kultowych bohaterek gier wideo – ucieka z rozpadającego się Raccoon City, ścigana przez nieubłaganą broń biologiczną Nemesis. Gracze mogą również wziąć udział w nieopowiedzianych wcześniej eksperymentach Umbrella na obrzeżach Raccoon City w dołączonej do gry wieloosobowej, asymetrycznej grze online Resident Evil™ Resistance, znanej wcześniej pod roboczą nazwą Project Resistance.