The Ascent

 

The Ascent to strzelanka RPG do gry solo i w kooperacji, rozgrywająca się w cyberpunkowym świecie Veles.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 02.09.2022
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

The Ascent to strzelanka RPG do gry solo i w kooperacji, rozgrywająca się w cyberpunkowym świecie Veles.

 

Witamy w arkologii Grupy Ascent, niezależnej, zarządzanej przez korporacje metropolii, rozciągającej się wysoko w niebo i wypełnionej stworzeniami z całej galaktyki.  Wcielasz się w postać robotnika, zniewolonego przez firmę, do której należysz ty i wszyscy inni w twojej dzielnicy.  Robisz to, co do ciebie należy, niezależnie od tego, jakie nędzne zadanie ci zlecono.  Pewnego dnia, podczas wykonywania rutynowego zadania, w którym masz wykorzystać swoje umiejętności pracy z cyberdeckiem, zostajesz nagle wciągnięty w wir katastrofalnych wydarzeń. 

 

Grupa Ascent, największa megakorporacja na planecie, z nieznanych przyczyn przestaje działać, co powoduje, że zautomatyzowane systemy bezpieczeństwa zaczynają szwankować.  Przetrwanie twojej dzielnicy jest zagrożone: konkurencyjne korporacje próbują wymusić przywłaszczenie, a syndykaty przestępcze chcą zwiększyć czarnorynkowy handel ulepszeniami. Musisz chwycić za broń, aby powstrzymać ich przed przejęciem kontroli i wyruszyć na nową misję, aby poznać przyczyny całego zamieszania.

 

Przemierzaj świat Veles, sam lub z maksymalnie trzema przyjaciółmi, aby dowiedzieć się, co się stało. Twoja wędrówka przez arkologię postawi przed tobą imponujących wrogów, ale także nieoczekiwanych sojuszników. W pełni dostosuj wygląd, umiejętności i zdolności swojej postaci, a w miarę jak będziesz stawał się coraz silniejszy, zdobywaj różne rodzaje broni i ekwipunku.

 

Cechy charakterystyczne:

- SOLO LUB W KOOPERACJI: Rozegraj całą grę w pojedynkę lub współpracuj z maksymalnie trzema znajomymi w lokalnej lub sieciowej kooperacji.

- WYBUCHOWY STRZELEC: celuj nisko lub wysoko, zmieniaj broń i wyposażaj się w śmiercionośne gadżety, kryj się i wykorzystuj zniszczalne otoczenie na swoją korzyść, dostosowując swoją taktykę do nowych wrogów.

- ELEMENTY RPG: Dostosuj swoją postać do swojego stylu gry dzięki cybernetycznemu oprogramowaniu. Przydzielaj nowe punkty umiejętności w miarę zdobywania poziomów i wypróbuj różne rozszerzenia, aby pokonać wrogów na nowe, kreatywne sposoby.

- WIBRUJĄCY CYBERPUNKOWY ŚWIAT: Poznawaj nowych sojuszników i wrogów oraz zdobywaj łupy, eksplorując tętniący życiem świat The Ascent i jego różnorodne dzielnice, od głębokich slumsów po luksusowe sfery.