PowerWash Simulator

 

Zmyj swoje zmartwienia przy kojącym dźwięku wody pod wysokim ciśnieniem.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Symulacje
Wersja językowa lang
Data premiery 13.06.2023
Wydawca Square Enix
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

UWOLNIJ CIŚNIENIE


Zmyj swoje zmartwienia przy kojącym dźwięku wody pod wysokim ciśnieniem. Odpal myjkę i usuń z powierzchni ziemi każdy brud, jaki uda Ci się znaleźć. Zbuduj swój własny biznes i odblokuj nowe narzędzia, ulepszenia i inne elementy - a wszystko to z satysfakcją płynącą z mycia wysokociśnieniowego.

Zrelaksuj się i odpręż w trybie dla pojedynczego gracza lub zagraj z przyjaciółmi w trybie kooperacji; tak czy inaczej, pozwól sobie na chwilę czystej, niczym niezmąconej, zabawy.

Żaden brud nie jest zbyt trudny dla Twojego szerokiego wachlarza myjek, dysz, środków czyszczących i przedłużaczy. Zarówno zwykły miłośnik sprzątania jak i gracz, który chce zgłębić wszystkie mechaniki gry - każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie i zagłębić się w sprzątanie.

 

Wchłaniaj relaksującą atmosferę i bezstresowe tempo, usuwając brud z tarasów, chodników, pojazdów i parków publicznych. Bądź kreatywny i twórz sztukę. Twoje dysze to twoje pędzle, a okolica to twoje płótno. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zmyj swoje zmartwienia.