Skull & Bones Special Edition

 

Wkrocz do niebezpiecznego świata Skull and Bones, kooperacyjnej pirackiej gry akcji z elementami RPG, osadzonej w otwartym świecie, aby zostać budzącym największą grozę pirackim magnatem!

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 16.02.2024
Wydawca Ubisoft
 
 

Wymagania techniczne

Konsola PS5

Edycja Specjalna obejmuje podstawę gry oraz dodatkową misję, Dziedzictwo Krwawej Bones.**

 

Wkrocz do niebezpiecznego świata Skull and Bones, kooperacyjnej pirackiej gry akcji z elementami RPG, osadzonej w otwartym świecie, aby zostać budzącym największą grozę pirackim magnatem! Bierz udział w ekscytujących bitwach morskich, buduj wyjątkowe statki i zawieraj nieoczywiste sojusze, stawiając czoła przeciwnościom i siejąc zamęt na morzach.

 

Stań się częścią wciągającego świata, który w każdym sezonie zbogacany jest o nowe wyzwania i atrakcje.

 

- Bierz udział w ekscytujących bitwach morskich i korzystaj z szerokiego wyboru potężnego uzbrojenia, ryzykując wszystko w imię cenniejszej zdobyczy.

 

- Żegluj po morzach bezprawia w pojedynkę lub z maksymalnie dwoma innymi graczami/znajomymi, by wspólnie wykonywać otwarte zlecenia i dzielić się nagrodami.

 

- Przemierzając rozległy otwarty świat, staw czoła bezwzględnym łowcom piratów, krwiożerczym potworom, nieprzewidywalnej pogodzie, niebezpiecznym wysokim falom, zagrożeniom nie z tego świata i całej masie innych niespodzianek.

 

- Od dnia premiery możesz budować i stanąć za sterami dziesięciu różnych statków, z których każdy posiada własne, niepowtarzalne atuty, mogące stanowić uzupełnienie twojego stylu gry.

 

- Zwiększaj poziom swojej niesławy i otwieraj sobie drogę do kolejnych zasobów oraz sposobności, aby móc przyjmować bardziej ryzykowne zlecenia i ulepszać swój moderunek.

 

Wymagane jest posiadanie właściwego dla platformy konta i subskrypcji (sprzedawane oddzielnie).

Stałe połączenie z internetem i konto Ubisoft są niezbędne.

*Ostateczne treści oraz data premiery mogą jeszcze ulec zmianie. Treści dodawane do zamówień przedpremierowych mogą zostać w dowolnym momencie udostępnione do kupienia i/lub przekazywane w formie prezentów, jeśli Ubisoft podejmie taką decyzję.

**Aby odblokować tę misję, należy osiągnąć poziom niesławy: Bukanier.