Star Wars Outlaws Special Edition

 

Poznaj pierwszą grę z uniwersum Star Wars™ z otwartym światem i odwiedzaj wyjątkowe miejsca w całej galaktyce – dobrze znane i nowe.

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 30.08.2024
Wydawca Ubisoft
 
 

Wymagania techniczne

Konsola PS5

Special Edition zawiera pełną wersję gry oraz pakiet postaci „Sabakowa szycha”, który oferuje przedmioty kosmetyczne dla Kay, jej blastera i Nixa.

 

Poznaj pierwszą grę z uniwersum Star Wars™ z otwartym światem i odwiedzaj wyjątkowe miejsca w całej galaktyce – dobrze znane i nowe. Kuś los jako łotrzyca Kay Vess w pogoni za wolnością i zasobami na rozpoczęcie nowego życia. Walcz, kradnij i wywijaj się syndykatom przestępczym, by dołączyć do najbardziej poszukiwanych w galaktyce.

 

Jeśli podejmiesz ryzyko, galaktyka pełna jest możliwości.

 

Cechy gry:

 

ODKRYJ GALAKTYKĘ MOŻLIWOŚCI

Zwiedzaj wyjątkowe miejsca z tętniącymi życiem miastami i kantynami. Bierz udział w niesamowitych wyścigach plenerowych na swoim ścigaczu. Każde miejsce to nowe przygody, zróżnicowane wyzwania i kuszące nagrody – o ile podejmiesz ryzyko.

 

POZNAJ ORYGINALNĄ HISTORIĘ ŁOTRZYCY

Prowadź brawurowe życie banitki. Z Nixem u boku obróć każdą sytuację na swoją korzyść: strzelaj z blastera, pokonuj wrogów dzięki podstępom lub gadżetom albo znajdź odpowiedni moment, by odwrócić ich uwagę i zyskać przewagę.

 

PODEJMUJ RYZYKOWNE MISJE

Przyjmuj niebezpieczne, ale lukratywne zlecenia od syndykatów przestępczych. Kradnij cenne towary, infiltruj tajne placówki i pokonuj wrogów sprytem jako jedna z najbardziej poszukiwanych w galaktyce. Każda decyzja ma wpływ na twoją reputację.

 

WSKOCZ NA FOTEL PILOTA

Pilotuj swój statek – Śmiałka – podczas ekscytujących starć z Imperium i innymi wrogami. Ścigaj, unikaj i atakuj, by zatriumfować.

 

*Oferta może ulec zmianom. Zawartość może w dowolnym momencie pojawić się w sprzedaży i/lub w ramach darmowych nagród zgodnie z wyłączną decyzją firmy Ubisoft.

 

Do zainstalowania gry wymagane jest połączenie z Internetem.