MADiSON: Cursed Edition VR

 

MADiSON VR pozwala zanurzyć się jeszcze głębiej w wciągającym i przerażającym świecie.

 
 
Platforma PSVR2
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 24.05.2024
Wydawca Perp Games
 
 

Wymagania techniczne

PlayStation VR2

MADiSON VR pozwala zanurzyć się jeszcze głębiej w wciągającym i przerażającym świecie. Wykorzystując aparat błyskawiczny, wypełnij lukę między naszym światem a nieznanym. Rób zdjęcia i wywołuj je, aby rozwiązywać zagadki, odkrywać cienie, a przede wszystkim przetrwać.

 

MADiSON VR przenosi uznany horror psychologiczny w przerażająco realistyczny wymiar, dzięki czemu intrygująca rozgrywka i wciągająca narracja są jeszcze bardziej niepokojące.

 

OPOWIEŚĆ

Wyobraź sobie, że budzisz się zamknięty w ciemnym pokoju, a twoje wirtualne dłonie przesiąknięte są krwią. Wciel się w rolę Luca w mrożącym krew w żyłach, wciągającym doświadczeniu VR i poddaj się brutalnym mękom MADiSON, demonicznej siły, która zmusza cię do kontynuowania krwawego rytuału rozpoczętego dziesiątki lat temu. Czy jesteś gotowy stawić czoła niewypowiedzianemu terrorowi i ukończyć tę złowieszczą ceremonię?

 

POSTACIE

Każda postać w MADiSON VR dźwiga na swoich barkach przerażającą tajemnicę, która jest bezbłędnie wpleciona w główną narrację. Poruszaj się ukradkiem, słuchaj uważnie i zachowuj się cicho, aby nie przyciągać niechcianej uwagi. Pamiętaj, że w tym przerażająco realistycznym środowisku VR nigdy nie jesteś sam.

 

ROZGRYWKA

Korzystaj z aparatu błyskawicznego w świecie VR, aby spróbować odnaleźć się w tym koszmarze lub zanurzyć się w jego mroczne głębiny.

 

Obrabiaj zrobione zdjęcia w niezwykle realistyczny sposób i przygotuj się na spotkanie z najgłębszymi lękami podczas odkrywania prawdy.

 

Sprawdzaj wszystko, poszukując przedmiotów, dzięki którym możesz spróbować powstrzymać czające się istoty.

 

Poczuj dreszczyk emocji związany z nieprzewidywalnymi wydarzeniami i zmieniającymi się zagadkami, które zwiększają regrywalność i trzymają cię w napięciu.

 

Zanurz się w tym mrożącym krew w żyłach doświadczeniu dzięki ulepszonej grafice i dźwiękom 3D, które sprawią, że zaczniesz zastanawiać się, co jest prawdziwe, a co nie.

 

Czy jesteś gotowy doświadczyć grozy MADiSON w zupełnie nowej formie?