VR Skater

 

VR Skater został zaprojektowany od podstaw z myślą o rzeczywistości wirtualnej, aby zapewnić najbardziej autentyczną, wymagającą i wciągającą grę w skateboarding w historii

 
 
Platforma PSVR2
Gatunek Sportowe
Wersja językowa lang
Data premiery 15.09.2023
Wydawca Perp Games
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation VR2

VR Skater został zaprojektowany od podstaw z myślą o rzeczywistości wirtualnej, aby zapewnić najbardziej autentyczną, wymagającą i wciągającą grę w skateboarding w historii. Wyobraź sobie deskę pod stopami, dźwięk kręcących się i stukających o chodnik gumowych kół zanim wykonasz perfekcyjne ollie.

 

Poczuj się jakbyś naprawdę jeździł na deskorolce, dzięki najbardziej zaawansowanej mechanice, która pozwoli ci na kontrolowanie deski w sposób, o jakim zawsze marzyłeś. Poruszanie rękoma imituje poruszanie stopami, co oferuje niespotykaną dotąd perspektywę oraz kontrolę, a poczucie spełnienia, którego doświadcza się po perfekcyjnie wykonanej, nawet najbardziej podstawowej sztuczce, jest czymś, co nigdy Cię nie opuszcza!

 

Aby pomóc ci opanować sztukę jazdy na deskorolce zostaniesz poprowadzony przez samouczki przedstawiającej różnego rodzaju sztuczki takie jak: flip, grab, grind, slide i manual. Dzięki temu będziesz w stanie wyuczyć się tych ruchów, co pozwoli ci na wykucie własnego stylu i wykonywanie wszelakich kombinacji podczas rozgrywki. Wszystko to ma pozwolić ci uzyskać jak najwyższy wynik!

 

Będziesz jeździć na 7 oszałamiających obszarach miejskich oraz na Mega Rampie. Sprawdź swoją odwagę skacząc nad przepaścią. To naprawdę niesamowite doświadczenie w VR.

 

Ciesz się medalami, trofeami, tablicami wyników i sklepem VR Skater, w którym możesz wymienić swoje ciężko zarobione punkty doświadczenia i zmienić grip tape, trucks, koła i oczywiście wszystkie grafiki na desce!