SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris

 

SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris, najnowsza odsłona cyklu gier opartego o popularną serię mangi i anime – Sword Art Online ¬– wciągnie cię w niesamowity wirtualny świat zwany Podziemiem, który jest osadzony w tzw. Alicyzacji.

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 10.07.2020
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox One

SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris, najnowsza odsłona cyklu gier opartego o popularną serię mangi i anime – Sword Art Online ¬– wciągnie cię w niesamowity wirtualny świat zwany Podziemiem, który jest osadzony w tzw. Alicyzacji. Wkrocz do tego świata dzięki wyjątkowej oprawie graficznej charakterystycznej dla gatunku jRPG i wciel się w protagonistę Kirito. Weź udział w ekscytujących i przepełnionych akcją starciach.

  

Cechy gry SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris:

 

  • Kwiat. Lycoris to jeden z gatunków kwiatów, rosnących w południowej części Japonii. Jego nazwa oznacza pasję, przykre wspomnienia, zjednoczenie oraz samodzielność. Znaczenie, powiązane z wątkiem fabularnym w grze…
  • Gra wierna oryginałowi. Kirito obudził się w nieznanym wirtualnym świecie, który jednak wydaje mu się w jakiś sposób znajomy… Ten wirtualny świat oddaje wrażenie rzeczywistości, w której sztuczna inteligencja zachowuje się zupełnie jak prawdziwi ludzie… W tym świecie Kirito spotyka młodego mężczyznę – Eugeo. W głębi ich serc leży obietnica, która splata ich przeznaczenie. Aby dotrzymać tej obietnicy i trzymać się razem, muszą zaryzykować…
  • Spotkaj swoje ulubione postacie. Kirito, Alice, Eugeo jak i Administrator będą częścią tej gry. Doświadcz na nowo opowieści z linii fabularnej Alicyzacji.