PowerWash Simulator

 

Zmyj swoje zmartwienia przy kojącym dźwięku wody pod wysokim ciśnieniem.

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek Symulacje
Wersja językowa lang
Data premiery 13.06.2023
Wydawca Square Enix
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox One/Xbox Series X

UWOLNIJ CIŚNIENIE


Zmyj swoje zmartwienia przy kojącym dźwięku wody pod wysokim ciśnieniem. Odpal myjkę i usuń z powierzchni ziemi każdy brud, jaki uda Ci się znaleźć. Zbuduj swój własny biznes i odblokuj nowe narzędzia, ulepszenia i inne elementy - a wszystko to z satysfakcją płynącą z mycia wysokociśnieniowego.

Zrelaksuj się i odpręż w trybie dla pojedynczego gracza lub zagraj z przyjaciółmi w trybie kooperacji; tak czy inaczej, pozwól sobie na chwilę czystej, niczym niezmąconej, zabawy.

Żaden brud nie jest zbyt trudny dla Twojego szerokiego wachlarza myjek, dysz, środków czyszczących i przedłużaczy. Zarówno zwykły miłośnik sprzątania jak i gracz, który chce zgłębić wszystkie mechaniki gry - każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie i zagłębić się w sprzątanie.

 

Wchłaniaj relaksującą atmosferę i bezstresowe tempo, usuwając brud z tarasów, chodników, pojazdów i parków publicznych. Bądź kreatywny i twórz sztukę. Twoje dysze to twoje pędzle, a okolica to twoje płótno. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zmyj swoje zmartwienia.