Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin

 

Strategia czasu rzeczywistego od studia Frontier, rozgrywająca się w kultowym uniwersum Warhammer.

 
 
Platforma Xbox Series X
Gatunek Strategiczne
Wersja językowa lang
Data premiery 27.02.2024
Wydawca Sold Out
 
 

Wymagania techniczne

Xbox Series X

Strategia czasu rzeczywistego od studia Frontier, rozgrywająca się w kultowym uniwersum Warhammer. Prowadź jedną z czterech armii w dynamicznych, taktycznych bitwach o dziką krainę Ghur:

Filmowa kampania – poznaj historię brutalnego konfliktu pełną pełnowymiarowych, potężnych postaci, stworzoną przez znanego autora książek z serii Black Library, Gava Thorpe’a.
Rozbudowany tryb wieloosobowy – walcz w wieloplatformowych rozgrywkach „1 na 1” oraz „2 na 2” z prawdziwymi graczami oraz SI. Awansuj na drabince rywalizacyjnej „1 na 1”.
Niekończący się konflikt – poprowadź armie do bitew pośród proceduralnie generowanych pustkowi w trybie dla jednego gracza i pokonaj ostatecznego wroga.
Okaż kreatywność – dołącz do społeczności tworzącej mapy, maluj własne armie, twórz i prezentuj przepiękne dioramy.KINOWA HISTORIA DRAMATYCZNEJ WALKI O PRZETRWANIE
Poznaj dramatyczne losy wojny z różnych perspektyw – szlachetnych czempionów i nikczemnych złoczyńców. Zmagaj się o przeżycie i dominację nad krainą Ghur jako dowódca jednej z czterech frakcji, w tym Nieśmiertelnych Gromowładnych, okrutniaków Orruków, i Upiornego Gonu! Wciągająca kampania fabularna została przygotowana we współpracy z uznanym autorem książek z serii Black Library, Gavinem Thorpe’em.

ROZBUDOWANA ROZGRYWKA WIELOOSOBOWA
Rzuć wyzwanie dowódcom z całego świata w wieloosobowych, międzyplatformowych trybach sieciowych. Gracze mogą budować swoją pozycję w trybach standardowych lub spróbować zmierzyć się w grach rankingowych, by sprawdzić swoje strategie i zdobyć koronę zwycięzcy. Rywalizuj w trybach „1 na 1” lub „2 na 2”, również z SI, lub graj wraz ze znajomymi.

PROWADŹ WIECZNE PODBOJE
Jednoosobowy tryb wyzwań tworzy proceduralnie generowaną kampanię. W jej ramach generałowie rozgrywają serię coraz trudniejszych i nieprzewidywalnych bitew. Warunki zwycięstwa zmieniają się nieustannie, by zapewnić stały dopływ adrenaliny. Spróbuj osiągnąć zwycięstwo jak najszybciej lub podejmij się kolejnych potyczek, aby zwiększyć końcową punktację – wybór należy do ciebie. Każda kampania w trybie podboju jest całkowicie unikatowa.

NIESKOŃCZONA KREATYWNOŚĆ
Dzięki rewolucyjnemu edytorowi map gracze mogą wgryźć się w samo serce krainy Ghur i tworzyć własne pola bitew. Edytor dla graczy korzysta z tych samych narzędzi, których używali twórcy podczas produkcji gry.

Zostaw własny ślad na drodze do podboju dzięki edytorowi barw armii. Ten głęboki system rozgrywki umożliwia personalizację swoich wojsk za pomocą farb z kolekcji Citadel od Games Workshop.

Edytor scen pozwala zaś na tworzenie własnych scenariuszy, którymi można się potem dzielić z całą społecznością. To dodatkowe narzędzia umożliwia umieszczanie na scenach postaci oraz obiektów.

WOJNA GOTOWA NA KONTROLERY
Oto strategia czasu rzeczywistego zaprojektowana na konsole. Innowacyjny system sterowania DirectStep™ zapewnia możliwość szybkiego reagowania w ogniu bitwy, natychmiastowe przełączanie między oddziałami, planowanie ścieżek marszu czy atakowanie wroga.