News - Dziś premiera Armored Core VI: Fires of Rubicon

Warszawa, 25.08.2023Cenega, oficjalny partner firmy Bandai Namco z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Armored Core VI: Fires of Rubicon, najnowszy tytuł studia From Software, twórców serii Dark Souls oraz gry Elden Ring. Armored Core VI dostępne jest w polskiej wersji językowej (napisy) w wydaniu pudełkowym na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz na komputerach osobistych.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia polskiej wersji premierowego zwiastuna gry z Karlem Urbanem w roli głównej

https://youtu.be/m7RayJI5j8A

 

 

Z okazji premiery gry przygotowany został również poradnikowy materiał wideo, przybliżający najważniejsze elementy rozgrywki. Można go obejrzeć w polskiej wersji językowej pod tym adresem: https://youtu.be/bVlXKrg9sm4

 

 

Armored Core VI: Fires of Rubicon, to długo wyczekiwana kontynuacja serii gier o walkach mechów od studia FromSoftware, w której tworzysz własnego personalizowanego mecha z różnych części i systemów uzbrojenia, a następnie walczysz w pełnych wyzwań, dynamicznych misjach. Infiltruj odległą planetę Rubicon 3 jako niezależny najemnik rzucony w sam środek walk z pozaziemskimi korporacjami i grupami ruchu oporu, które chcą przejąć na własność tajemnicze źródło energii. Przygnieć przeciwników siłą ognia i zastosuj sprytne manewry, dzięki dynamicznemu systemowi poruszania się 3D i ciekawym opcjom walki na dystansie i w zwarciu.

 

 

Na odległej planecie Rubicon 3 odkryto tajemniczą nową substancję. Ludzkość próbowała wykorzystać ją, aby dokonać przełomu technologicznego i zwiększyć swoje możliwości komunikacji, ale w wyniku błędnego działania, doszło do katastrofy na kosmiczną skalę. Planeta i okoliczne gwiazdy zostały pochłonięte przez burze i płomienie. Tak powstał Płonący Układ Gwiezdny. Prawie 50 lat po tym incydencie, Rubicon 3 został odcięty, a korporacje i inne frakcje walczą bezustannie o zyskanie kontroli nad substancją.

 

 

Wielokierunkowe walki

Pilotuj swojego mecha w dynamicznych, trójwymiarowych bitwach i skorzystaj z jego mobilności na lądzie i w powietrzu, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

 

 

Spersonalizuj swojego mecha

Wybierz i skorzystaj z części poprzez elastyczny system modyfikacji, który może znacząco wpłynąć na Twoją strategię, manewrowość i styl walki.

 

 

Emocjonujące walki z bossami

Skorzystaj z wielu taktyk ofensywnych i defensywnych, na krótkim i dalekim dystansie, aby pokonać potężnych wrogich bossów.

 25.08.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły